English
 
به انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

* شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی امام‌خمینی(ره)


این شرکت با هدف انجام امور تخلیه، بارگیری و انبارداری تخصصی در بخش حمل‌ونقل کالاهای تجاری هوایی در تاریخ 16 آذر ماه 1387 با عنوان «شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی امام خمینی(ره)» فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد. گفتنی است، علاوه بر برنامه‌ریزی و انجام فعالیت در فرودگاه امام(ره)، مدیریت گمرک حوزه فرودگاه مهرآباد تهران نیز از سال 1350 در زمینه ارایه خدمات تخلیه، بارگیری و انبارداری برعهده شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران بوده است.
بر این اساس، با افتتاح شرکت انبارهای عمومی امام خمینی(ره) در جوار یکی از پروژه‌های بزرگ ملی در صنعت حمل‌ونقل هوایی پس از پیروزی انقلاب اسلامی، جایگاه شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به‌عنوان بزرگ‌ترین ارایه‌کننده خدمات تخلیه، بارگیری و انبارداری در زمینه بارهای هوایی کشور تثبیت شد و هم‌اکنون حدود 93 درصد از ظرفیت موجود در صنعت لجستیک هوایی در اختیار این شرکت است. 


فعالیت‌های اصلی شرکت:
انجام تمامی عملیات تخلیه و بارگیری، انبارداری، محافظت کالاهای وارده به اماکن گمرکی (اعم از وارداتی و صادراتی) و غیرگمرکی و همچنین تمامی عملیات تبعی که مجاز است. بدیهی است، شرکت برای ارایه خدمات گمرکی موظف به پیروی از قانون امور گمرکی و آیین‌نامه اجرایی آن است.
انجام امور بازرگانی صادرات و واردات، انجام پروژه‌های مهندسی خدمات حمل‌ونقل هوایی بار و محموله‌ها در فرودگاه‌ها و تمامی امور مربوط به این‌گونه موارد در حدود قوانین جاری.
ارایه خدمات مشاوره، نگهداری، بسته‌بندی و خدمات ایمنی، شامل عملیات مربوط به حفظ و نگهداری بار.
خرید و فروش و اجاره ماشین‌آلات و لوازم یدکی و هرگونه تجهیزات خدمات بار و خدمات تکمیلی بار.


ایمنی و حفاظت کالا
برای پیشگیری از آتش‌سوزی و سایر خطرات احتمالی، لوازم و تجهیزات ایمنی و حفاظتی مدرن و پیشرفته در شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی امام خمینی(ره) پیش‌بینی شده است. مراقبت 24 ساعته از کالاها از زمان ورود به شرکت تا هنگام خروج آن‌ها، شرایط ایمنی مطلوب‌تری را برای اطمینان مشتریان فراهم آورده است. علاوه بر استفاده از پرسنل مجرب در امر حفاظت، این شرکت به سیستم حفاظتی دوربین‌های مدار بسته نیز مجهز است.


مزایا:
موقعیت مناسب و هم‌جواری با فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره)
دارای بیش از 16هزار مترمربع فضای انبارداری
دارای تجهیزات ایمن‌سازی کالا برای حمل‌ونقل
دارای امکانات و تجهیزات مدرن و به روز انبارداری
دارای بیش از 3500 مترمربع انبار سردخانه‌ای
دارای انبار کالاهای خطرناک
دارای انبار کالاهای قیمتی
دارای باسکول